Satın alma işleminiz gerçekleştiği andan itibaren eğitimler ve strateji sınırsız, indikatörümde süresi boyunca açık kalacağını kabul edip ürünlerimi satın almışsınızdır size geri ödeme veya değişim seçeneğimiz yoktur.

Ek iade edilemeyen öğeler:

Hediye Kartları

İndirilebilir yazılım ürünleri

İadenizi tamamlamak için bir makbuz veya satın alma belgesine ihtiyacımız var.

Lütfen satın aldığınız ürünü üreticiye geri göndermeyin.

Yalnızca kısmi geri ödemelerin verildiği belirli durumlar vardır:

Bariz kullanım belirtileri olan kitap

Teslimattan 30 gün sonra iade edilen herhangi bir kitap veya tekstil benzeri ürünler

Geri ödemeler

İadeniz alınıp incelendikten sonra, iade ettiğiniz ürünü aldığımızı bildirmek için size bir e-posta göndereceğiz. Geri ödemenizin onaylanıp reddedildiğini de size bildireceğiz.

Onaylanırsanız, geri ödemeniz işleme koyulacak ve belirli bir gün içinde hesabınıza veya orijinal ödeme yönteminize otomatik ödenecektir.

Geç veya eksik geri ödemeler

Henüz geri ödeme almadıysanız, önce banka hesabınızı tekrar kontrol edin.

Geri ödemenizin resmi olarak yayınlanması biraz zaman alabilir.

Daha sonra bankanızla iletişime geçin. Geri ödeme gönderilmeden önce genellikle biraz işlem süresi vardır.

Tüm bunları yapmanıza rağmen geri ödemenizi henüz almadıysanız lütfen askincantum@gmail.com adresinden veya telegram adresimizden bizimle iletişime geçin.

takaslar

Öğeleri yalnızca kusurlu veya hasarlıysa değiştiririz. Aynı ürünle değiştirmeniz gerekiyorsa, bize {email address} adresinden bir e-posta gönderin ve öğenizi şu adrese gönderin: {fiziksel adres}.

Hediyeler

Öğe, satın alındığında hediye olarak işaretlendiyse ve doğrudan size gönderildiyse, iadenizin değeri kadar bir hediye kredisi alırsınız. İade edilen ürün alındığında, size bir hediye sertifikası gönderilecektir.

Öğe satın alındığında hediye olarak işaretlenmemişse veya hediyeyi veren kişi siparişi size daha sonra vermek üzere kendisine göndermişse, hediyeyi verene geri ödeme göndeririz ve hediyeyi veren kişi iadenizi öğrenir.

Nakliye iadeleri

Ürününüzü iade etmek için ürününüzü şu adrese postalamalısınız: {fiziksel adres}.

Öğenizi iade etmek için kendi nakliye masraflarınızı ödemekten siz sorumlu olacaksınız. Nakliye masrafları iade edilmez. Bir geri ödeme alırsanız, iade nakliye maliyeti geri ödemenizden düşülecektir.

Yaşadığınız yere bağlı olarak, değiştirdiğiniz ürünün size ulaşma süresi değişiklik gösterebilir.

Daha pahalı ürünleri iade ediyorsanız izlenebilir bir nakliye hizmeti kullanmayı veya nakliye sigortası satın almayı düşünebilirsiniz. İade ettiğiniz ürünü alacağımızı garanti etmiyoruz.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Geri ödemeler ve iadelerle ilgili sorularınız için {email} adresinden bize ulaşın.

Mesafeli Satış Sözleşmesi

1. TARAFLAR

1.1.SATICIYA AİT BİLGİLER

  1. Firma Unvanı: Koinvizyon Teknoloji Turizm Ticaret Limited Şirketi Vergi Dairesi: Marmaris Vergi Numarası: 5740947612 MERSİS Numarası:05740947612000001 Adres: Tepe Mah. 33. Sk. Murathan İş Merkezi No:1/207 Marmaris Muğla

Telefon: 02127061546 Web: www.koinvizyon.com

1.2.ALICIYA AİT BİLGİLER

Alıcı: Aşkıncan Tüm Online Üyelik Sözleşmesi’ne taraf olma suretiyle Aşkıncan Tüm üyesi olma talebinde bulunan ALICI, Online Üyelik Portalı üzerinden beyan etmiş olduğu e-posta adresinin Aşkıncan Tüm tarafından yapılacak her türlü bildirim için geçerli tebligat adresi sayılacağını, belirtilen e-posta adresine yapılacak her türlü bildirimin kanunen geçerli tebligatın bütün hukuki sonuçlarını doğuracağını bilmektedir.

2. SÖZLEŞMENİN KONUSU

İşbu Sözleşme’nin konusu ALICI’nın SATICI’ya www.askincantum.com uzantılı web sitesinin, aplikasyonunun ve buna bağlı tüm uygulamaların (“İnternet Sitesi”) üzerinden elektronik ortamda sipariş verdiği, Aşkıncan Tüm Online Üyelik Sözleşmesi, Ön Bilgilendirme Formu ve internet sitesinde nitelikleri ve satış bedeli belirtilen hizmetin (“Hizmet”) sunumu ve satışı ile ilgili olarak 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun (“6502 Sayılı Kanun”) ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği hükümleri gereğince Taraflar’ın karşılıklı hak ve yükümlülüklerinin belirlenmesidir.

3. SÖZLEŞMEYE KONU HİZMET BİLGİLERİ VE SATIŞ BEDELİ

3.1. Sözleşme konusu hizmetin nitelikleri, türü, satış bedeli ve ödeme koşulları ilgili faturada belirtilmektedir.

ÜRÜN BİRİM FİYAT ($) ADET TOPLAM ($) ÖDEME TOPLAM (KDV DAHİL)

3.2. SATICI tarafından sunulan tüm Hizmetler mesafeli sözleşmeler hükümlerine tabi olacaktır.

3.3. SATICI tarafından ALICI’ya ödeme yapabileceği tek bir yöntem sunulmuştur. ALICI tarafından İnternet Sitesi üzerinden Hizmet alınması halinde havale ₺, havale $ veya Meta Mask Pay ile bilgilerini girerek ödeme gerçekleştirilecektir.

3.4. Sözleşme konusu hizmetin 1 yıllık sınırsız erişim olduğu durumda ALICI’nın, SATICI tarafından İnternet Sitesi’nde sunulan eğitimlerin tamamına 1 yıl boyunca erişim hakkı olacaktır. 1 yıllık sınırsız erişim başlangıç tarihinden bitiş tarihine kadar İnternet Sitesi’ne yeni eklenen eğitimler de otomatik olarak ALICI’nın hesabına eklenecektir.

Fatura Bilgileri Adı Soyadı: Adres: Telefon: E-Posta:

4. GENEL ŞARTLAR

4.1. Hizmet, İnternet Sitesi’nde veya değişiklik durumunda SATICI tarafından belirlenecek olan internet sitesinde ifa edilecektir.

4.2. Kişinin şirketin satışa sunduğu ürünü/hizmeti satın alması için, satış işlemlerinin yapılacağı internet sitesine üye olması zorunlu değildir.

4.2.1. ALICI İnternet Sitesi üzerinden siparişini tamamladıktan sonra kendisine ödeme yapmak üzere Meta Mask Pay veya havale bilgilerini girmesi istenecektir.

4.2.2. Sözleşmesi sorunsuz onaylanan ve ödemesini yapan üyenin e-posta adresine satın alma isteminin şirkete ulaştığını gösteren bir bilgi mesajı gelecektir.

4.2.3. Ürün/hizmet alımının eksiksiz olarak gerçekleşmesi halinde söz konusu ürün ve hizmete ait e-fatura ya da e-arşiv fatura en geç 30 iş günü içinde üyenin sözleşmede belirtilen adresine gönderilecektir.

4.3. Meta Mask Pay ödeme tarihi banka ile ALICI arasındaki sözleşme hükümlerince belirlenir. ALICI ayrıca bankanın gönderdiği hesap özetinden ödemelerini takip edebilir.

4.4. ALICI’nın Meta Mask Pay veya havale ile yapmış olduğu işlemlerde temerrüde düşmesi halinde ALICI bankanın kendisi ile yapmış olduğu sözleşmesi çerçevesinde faiz ödeyecek ve bankaya karşı sorumlu olacaktır. ALICI’nın borcundan dolayı temerrüde düşmesi halinde ALICI borcun gecikmeli ifasından dolayı SATICI’nın oluşan zarar ve ziyanını ödemeyi kabul ve taahhüt eder.

4.5. ALICI’nın sipariş verdiği hizmet bedelini ödememesi ya da seçmiş olduğu ürüne/hizmete ait satış bedelinin Meta Mask Pay veya hesabında gerekli meblağ olmaması sebebi ile tahsil edilememesi durumunda Hizmet satışı gerçekleşmeyecektir. ALICI, siparişin işleme alınma zamanının, siparişin verildiği an değil, Meta Mask Pay veya banka hesabından gerekli tahsilâtın yapıldığı an olduğunu, bu tahsilatın yapılamaması durumunda SATICI’nın herhangi bir hizmet sunmakla yükümlüğü olmayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder.

4.6. ALICI, İnternet Sitesi üzerinden Hizmet satın almış ise bu Hizmet’i üçüncü kişilere kullandırtamaz veya satamaz. SATICI, çoklu erişime müsaade edilen kurumsal satışlarda, SATICI’ya kişisel bilgileri verilen kişilerin Hizmet’i kullanmasına izin verebilir.

4.7. SATICI haklı bir sebebe dayanmak suretiyle sözleşmeden doğan ifa yükümlülüğünü ALICI’ya eşit kalite ve/veya fiyatta farklı bir hizmet sunmak suretiyle yerine getirebilir.

4.8. ALICI işbu Sözleşme ve Aşkıncan Tüm Online Üyelik Sözleşmesi’nden doğan haklarını ve üyeliğini üçüncü kişilere devir ve temlik edemez.

4.9. ALICI, İnternet Sitesi üzerinden satın almış olduğu eğitim programının Aşkıncan Tüm tarafından siteden kaldırılabileceğini ve Aşkıncan Tüm’mün internet sitesini kapatma hakkının saklı bulunduğunu ve bu durumlarda SATICI’dan herhangi bir talepte bulunamayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder. Bu durumlar hariç olmak üzere Aşkıncan Tüm, satın alınan eğitimlere süresiz olarak erişim hakkı sağlar.

4.10. ALICI, eğitim programının tesliminden önce satın alınan hizmetlerin bedellerinin seçilen ödeme aracı ile ödemek zorunda olduğunu aksi takdirde hizmetlerin kendisine teslim edilmeyeceğini kabul eder.

4.11. ALICI, online ödeme yöntemi sırasında verilecek bilgilerinin doğruluğundan sorumlu olacaktır.

4.12. Ödemelerde, hamili haricinde bir başkası tarafından hukuka aykırı şekilde kullanılması halinde Banka ve Meta Mask Pay Kanunu Hakkında Yönetmelik hükümlerine göre işlem yapılır. Sipariş karşılığı fiş/fatura/e-fatura siparişi alan SATICI tarafından düzenlenir.

4.16. Sözleşme konusu hizmetin yıllık abonelik olduğu durumda , yıllık abonelik süresi sona ermeden önce ALICI bilgilendirilecektir. ALICI tarafından aksi talep edilmediği sürece, sürenin bittiği gün abonelik ve sistem ödeme tekrar yapılana kadar tamamen kapanacaktır.

5. ALICININ BEYAN VE TAAHHÜTLERİ

5.1. ALICI satın aldığı ürün/hizmet içeriğinde yer alan, videolar, sunumlar, görseller, metinler ve diğer eğitim materyallerinin tüm telif haklarının SATICI’ya ait olduğunu kabul eder ve SATICI’dan izin almadan şifrelerini ve eğitim içeriklerini başkalarıyla paylaşmayacağını, içerikleri kopyalayıp çoğaltmayacağını taahhüt eder.

5.2. ALICI’nın siparişe konu olan ürüne/hizmete çok sayıda farklı IP adresinden ulaştığı tespit edilirse, ALICI şirket tarafından uyarılır ya da ürüne/hizmete erişimi iptal edilebilir. Bu durumda ödenen ücret iade edilmez.

6. SATICININ BEYAN VE TAAHHÜTLERİ

6.1. SATICI, sözleşme konusu ürünü/hizmeti “Tüketici Mevzuatı” na uygun olarak, eksiksiz, siparişte belirtilen niteliklere uygun olarak ALICI’ya sunmakla mükelleftir.

6.2. SATICI, mücbir sebepler ya da olağanüstü durumlarda sözleşme konusu ürünü/hizmeti ALICI’ya sunamazsa bu durumu mümkün olan en kısa sürede ALICI’ya bildirmekle mükelleftir.

7. CAYMA HAKKI VE İSTİSNALARI

7.1. ALICI, Tüketici Mevzuatı uyarınca, işbu Sözleşme’nin onaylanarak, Hizmeti satın alma tarihinden itibaren 7 (yedi) gün içinde İnternet Sitesi üzerinden ya da askincantum@gmail.com adresine e-posta göndererek, cayma bildirimini SATICI’ya bildirmek kaydıyla sözleşmeden cayma ve üyeliğini iptal ettirme hakkını haizdir. Bu durumda söz konusu satın alma 14 (ondört) gün içerisinde herhangi bir kesinti yapılmaksızın ALICI’ya iade edilecektir.

7.2. 7 (yedi) günlük cayma süresi dolmadan önce ALICI’nın, SATICI’dan satın aldığı özel ders programını izlemeye başlaması Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği’nin 15. maddesi uyarınca “Cayma Hakkının İstisnası” niteliği taşıdığından, ilgili özel ders programına başlanması ile birlikte ALICI cayma hakkını kullanamayacaktır.

9. MÜCBİR SEBEP

9.1. Şirketin çalışma imkânlarını kısmen veya tamamen, geçici veya daimi olarak durduracak şekilde ve derecede meydana gelen kanunlarla belirlenmiş doğal afetler, harp, seferberlik, yangın, infilak, grev, lokavt, yetki iptali, durdurma, resmi merciler tarafından alınmış kararlar ve şirketin kontrolü haricinde meydana gelen haller mücbir sebep sayılır. Bu gibi durumlarda mücbir sebebin devamı süresince şirket yükümlülüklerini yerine getirmemesi veya geç yerine getirmesi sebebiyle sorumlu olmayacaktır. Kurum mücbir sebebin meydana gelişini müteakip derhal yazılı veya diğer iletişim kanalları ile üyeye durumu bildirecektir.

10. İHTİLAFLARIN HALLİ

İşbu Sözleşme’nin uygulanmasından doğan uyuşmazlıklarda Ticaret Bakanlığı tarafından belirlenen parasal sınırlar dâhilinde ALICI’nın hizmet satın aldığı veya ikametgâhının bulunduğu yerdeki Tüketici Sorunları Hakem Heyeti veya Tüketici Mahkemeleri yetkilidir.

11. YÜRÜRLÜK

11.1. İşbu Sözleşme’nin kabul edilerek onaylanması ve internet sitesi üzerinden verilen siparişe ait ödemenin gerçekleşmesi ile birlikte ALICI, işbu Sözleşme’nin tüm koşullarını kabul etmiş sayılacak ve işbu Sözleşme yürürlüğe girecektir.

11.2. ALICI, SATICI’nın isim, unvan, açık adres, telefon ve diğer erişim bilgileri Sözleşme konusu hizmetin temel nitelikleri, vergiler dahil olmak üzere satış fiyatı, ödeme şekli, satışa konu hizmet ile ilgili tüm ön bilgiler ve “cayma” hakkının kullanılması ve bu hakkın nasıl kullanılacağı, şikayet ve itirazlarını iletebilecekleri resmi makamlar ve sözleşmenin getirdiği tüm hak ve yükümlülükler konusunda anlaşılır, internet ortamına ve 6502 Sayılı Kanun’a uygun şekilde SATICI tarafından bilgilendirildiğini bu hususlarda doğru ve eksiksiz olarak bilgi sahibi olduğunu, bu ön bilgileri elektronik ortamda teyit ettiğini ve sonrasında hizmet siparişi verdiğini, kabul, beyan ve taahhüt eder.

11.3. www.askincantum.com sitesinde yer alan KVKK Aydınlatma Metni ve Gizlilik Sözleşmesi, Ön Bilgilendirme Formu, Aşkıncan Tüm Online Üyelik Sözleşmesi ve ALICI tarafından verilen sipariş üzerine düzenlenen fatura işbu Sözleşme’nin ayrılmaz parçalarıdır.